کاهش وزن سریع و راحت از صفر تا صد تنها با دو تکنیک طلایی

امروزه برای کاهش وزن و چربی سوزی سریع روش های بسیار زیادی تبلیغ می شود که وعده لاغر شدن در یک هفته یا یک ماه را می دهند و اصلا سلامتی شخص لحاظ نمی گردد و افرادی وجود دارند که تنها بر اساس شنیده های خود مشاوره می دهند و هیچگونه تجربه ای از کاهش وزن ندارند و حتی روش هایی را که بیان می کنند توسط خود آزمایش نکرده اند .

شاید بهتر باشد بدانید که من هم مانند بیش از 30 درصد از افراد جامعه دچار اضافه وزن بودم و تقریبا تا سن 30 سالگی با آن مواجه بودم و در اکثر مواقع باعث رنج و عذاب من می شد و به حتی مورد تمسخر دوستان و نزدیکانم قرار می گرفتم و بخصوص در فعالیت های ورزشی در مدرسه و دانشگاه به شدت ضعیف بودم و هرگز فعالیتی را به اتمام نمی رساندم .

در این مدت تلاش های زیادی برای لاغر شدن انجام دادم و هر توصیه ای که از طرف دوستان و آشنایان به من می شد می پذیرفتم و تا حد امکان بکار می بردم ولی خیلی زود با شکست مواجه می شدم ، چون هیچ کدام از آن روش ها لذت بخش نبود و برای کاهش وزن مناسب نمی داستم و واقعا نمی توانستم به راحتی لاغر شوم ، چون با روش های که پیشنهاد می شد و بکار می بردم اصلا از تحمل گرسنگی در امان نبودم و توان انجام ورش های سخت را هم نداشتم به همین دلیل زود خسته می شدم و قید کاهش وزن را می زدم .

به یاد دارم آخرین باری که به روش های اطرافیانم که هیچ تجربه ای در این کار نداشتند عمل کردم حدود یک ماه طول کشید ولی زمانیکه خودم را وزن کردم حتی کاهش وزن من به نیم کیلوگرم نمی رسید و این واقعا برای من بد بود و بار دیگر بی خیال کاهش وزن و لاغر شدن شدم و همین اضافه وزن و چاق شدن من ادامه داشت تا اینکه به 100 کیلوگرم رسیدم و دیگر تحمل نداشتم چون واقعا اوضاع برای من سخت و نگران کننده شده بود و اعتماد به نفسم به شدت پایین آمده بود .

چون اصلا حوصله رژیم گرفتن و یا حداقل پیروی کردن از برنامه ای منظم لاغر شدن را نداشتم تصمیم گرفتم که خودم در مورد روش های کاهش وزن تحقیق کنم و روش هایی را یاد بگیرم که بتوانم راحت و ساده لاغر شوم و به موفقیت دائمی دست یابم .

بنابراین با تلاش زیاد و امتحان کردن بسیاری از تکنیک ها موفق شدم وزن ایده آلم را به دست بیارم .

با توجه به دانش و تجربه ای که به دست آوردم به این نتیجه رسیدم که کاهش وزن بر خلاف تصور دیگران به هیچ وجه نیاز به تحمل گرسنگی و انجام ورزش های سخت ، طولانی و طاقت فرسا ندارد و تنها با 2 تکنیک طلایی می توان برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شد و خیلی سریع و راحت کاهش وزن عالی را تجربه کرد .

اصلاح آداب غذایی و ورزش درست و مناسب 2 تکنیکی بودند که کاهش وزن سریع و راحت را برای من رقم زدند ، این 2 تکنیک طلایی که باعث شد وزن من 25 کیلوگرم کاهش یابد بدون شک می توانند باعث کاهش وزن و چربی سوزی در بدن شما شده و شما را نیز به خواسته و هدف مورد نظر برسانند .

کاهش وزن سریع کاهش ,لاغر ,سریع ,تکنیک ,تجربه ,طلایی ,تکنیک طلایی ,تحمل گرسنگی ,برای کاهش ,چربی سوزی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

zolah8ag cant قانع کردن دولت ایران وشما مردم مبلمان باغی ویلایی | چتر و سایبان | کنزی خدمات شبکه،مجازی سازی،مایکروسافت یادداشت های یک هنرمند ِ برنامه نویس وبلاگ هاپکیدو سانبی کوان استان قزوین راهنمای جامع هتل گردی در ایران